Şehir :
  Bölge :
  Statü :
  Otel Adı :
 

Kategori :
  Kelime :
 
Londra / Londra Türk Hava Yolları 3 Gece

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - LONDRA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Prontotour Kontuarı önünde saat 04:30'da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK1981 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:10'da Londra’ya (Gatwick Havalimanı) hareket. Saat 09:15'de varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik şehir turumuzda; Big Ben, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Leicester Square, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Madame Tussaud Müzesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LONDRA (OXFORD & BICHESTER OUTLET TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford - Bichester Outlet Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasinda da ünlü markaların outletlerini bulabileceginiz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

3.GÜN LONDRA (LONDON EYE & LONDON DUNGEONS & MADAME TUSSAUD TURU - ROYAL BANQUET & SHOW)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & London Dungeons & Madam Tussaud Turu`nakatılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları'nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi'ni gezme fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.GÜN LONDRA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Gatwick Havalimanı'na transfer. Türk Hava Yolları'nın  TK1998 sayılı seferi ile saat 17:20'de İstanbul'a hareket. Saat 23:10`da varış ve gezimizin sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) - İstanbul gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
 • Seçilen otel kategorisin 3 gece 4 gün oda- kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Panoramik Londra şehir turu
 • Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı ve Güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İngiltere vize ücreti,servis bedeli 150 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

EKSTRA TURLAR

LONDON EYE & LONDON DUNGEONS & MADAME TUSSAUD TURU 110 GBP

Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları'nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı bulacaksınız. 

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(metro ile) + Giriş Biletleri + Rehberlik

OXFORD & BICHESTER OUTLET TURU 80 GBP

Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı bulunacaktır.

Dahil Olan Hizmetler :Ulaşım + Rehberlik

ROYAL BANQUET & SHOW 65 GBP

Kral Henry sizi akşam yemeğine davet ediyor... 4 çeşit yemek (çorba, soğuk ara atıştırmalık, ana yemek ve tatlı) ve yetişkinler için sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yeme imkanı buluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz yönlendirmesiyle kostüm de kiralayabilirler. 

Dahil Olan Hizmetler: 4 Çeşitten oluşan akşam yemeği + Sınırsız bira & şarap & kola + Rehberlik