Şehir :
  Bölge :
  Statü :
  Otel Adı :
 

Kategori :
  Kelime :
 
Malta / PERŞEMBE VE PAZAR HARİÇ HERGÜN HAREKET

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - MALTA

Varışı takiben pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra otelimize bizi bekleyen aracımız ile transfer ve dilediği gibi geçirebileceğiniz serbest zaman

2.GÜN MALTA ( VALETTA ŞEHİR TURU )

Kahvaltı sonrası serbest zaman. dileyen misafirlerimiz ekstra yarım günlük Valetta şehir turuna ( 40 Euro ) katılabilirler.
Valetta şehri Avrupa Birliği Bakanlar Kurulu tarafından 2018 yılı Avrupa kültür başkenti olarak seçilmiştir. Aracımızla Valetta’da inmeden önce bu güzel şehrin surlarının etrafında bir tur yapacağız. Turumuz esnasında muhteşem surlarla çevrilmiş Valetta şehrini dışarıdan görme fırsatımız olacak. Araç ile yapacağımız turdan sonra lokal rehberimiz eşliğinde başkent Valletta’nın canlı sokaklarını gezerek şehri keşfedeceğiz. İlk durağımız bu görkemli şehri çevreleyen savunma surlarının üst bölümünde yapılmış olan “Barracca Bahçeleri” olacaktır. St. John şövalyeleri tarafından yapılmış olan bu bahçeler aynı zamanda Büyük Liman’ın ve surlarla çevrilmiş olan 3 eski şehrin de muhteşem manzarasına sahiptir. Daha sonraki durağımız “St. John Co-Catedrali” olacaktır. Barok tarzında yapılmış olan bu katedral sade dış görünüşünün aksine çok zengin bir iç süslemeye ve ünlü ressamCaravaggio’nun resimlerine de ev sahipliği yapmaktadır.
Yürüyüşümüz başkentin tarihi öneme sahip binalarının arasında devam ederken “Büyük Üstad Sarayını” ve “Başbakanlık Konutunu” göreceğiz. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde

3.GÜN MALTA ( GOZO TURU )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Gozo turuna (60 Euro) katılabilirler. Gozo Malta’nın ikinci büyük adasıdır. Yüzölçümü yaklaşık 65 km2, nüfusu ise 30 000 kişi kadardır. Bu turumuz için sabah erken saatlerde otellerden hareket ediyoruz ve Bugibba, Mellieha, St.Paul güzergahından adanın en kuzey noktasında bulunan Cirkewwa Limanı’ na gidiyoruz. Buradan feribota biniyoruz ve Gozo’ ya geçiyoruz.Feribot yolculuğu yaklaşık 30 dk sürer ve yolda ülkenin küçük adaları olan Comino ve Cominotto da görülür. Turumuz sonrasi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN MALTA - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Havalimanı transferleri ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvalti konaklama
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

***4 GECE VE 7 GECE PAKETLERİMİZ İÇİN SATIŞ DANIŞMANLARIMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Uçak biletleri
 • Malta  vize ücreti ve vize hizmet bedeli 110 EURO(Yeşil Pasaporta ve Geçerli Schengen vizesi olanlara vize gerekmemektedir.)
 • Rehberlik hizmeti
 • Ekstra turlar
 • Muze ve oren yeri girisleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Malta havalimanında yerel acentamız tarafından karşılanıp, tarafınıza ekstra tur katılımları ve detayları ile ilgili broşür dağıtılacaktır. Turlarımıza bu broşürde bulakatılmak isteyen misafirlerimiz irtibat numaralarını bileceklerdir. ( Rehberlik hizmeti lokal verilmektedir ( ingilizce ). 
** Çocuk fiyatları 2 yetişkin ile aynı odayı paylaştığı takdirde geçerlidir. Trp odalarda 3. Yatak standart yataklardan daha küçüktür.
** Fiyatlarımız bayram, paskalya, festival, kongre gibi özel dönemleri kapsamaz.Bu dönemlerde ek ücret talep edilir.
** Ekstra geceleme için acentamıza sorunuz.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.